Bilindik marka o model araçta faizsiz kredi kampanyası başlattı

Bilindik marka o model araçta faizsiz kredi kampanyası başlattı
Opel sıfır araba alacak vatandaşlara özel olarak Temmuz ayı için geçerli faizsiz kredi kampanyası başlattığını açıkladı. Opel Astra modelini müşterilerine sunacak olan firma güzel ikram yapmayı tasarlıyor. Peki indirim miktarı ne kadar? Bu arabayı biz kaça alacağız? Şimdi detaylar...

Opel Temmuz ayına özel Astra modellerinde faizsiz kredi kampanyası başlattı. Astra düşkünleri şimdiden bayilerin yolunu tutmaya başladı. Opel alman markası halk arasında sağlam araçlar olarak tanımlanır. Binicisini üzmeyen modellere sahip bir marka. Arkasında Almanya var.

Opel Astra sıfır araba faizsiz kredi kampanyası kapsamında 180.000 TL kredi için 12 ay boyunca %0 faiz imkanı tanıyacaklar. Elektrikli düşünenler içinde kampanyaları olduğunu beyan ediyorlar.

Söz konusu Opel Yeni Astra Elektrik modelinde 250.000 TL kredi için yine 12 ay %0 faiz fırsatı mevcut.

Otomobil firmaları yaz aylarında kampanyalarına hız kesmeden devam ederken sıfır otomobil sahibi olmak isteyen vatandaşlar bayilerin sunduğu bu avantajlı fırsatları değerlendirmeye almaktadırlar. Sıfır araç heyecanı ile dolup taşan vatandaşlar diğer marka modelleri de incelemeden geçmiyor.

Opel Astra sıfır araba faizsiz kredi kampanyası seçenekleri müşterilerin en çok tercih ettiği ödeme yöntemleri arasında yer almaktadır.