Hem ÖTV muafiyeti, hem de 126 bin TL indirim fırsatı

Hem ÖTV muafiyeti, hem de 126 bin TL indirim fırsatı
Hayalinizdeki araç hem sıfır hem de Hyundai marka Tuscon modeli ise bu kampanyayı kaçırmayın. Hem muafiyet hem de güzel bir miktar indirim sunulacak. Kampanya stoklarla sınırlı. Alım gücü olan ve almayı düşünen vatandaşların kaçırmaması gereken bir kampanya. İşte o detaylar...

Hyundai Temmuz ayına özel düzenlediği kampanya ile SUV segmentinin gözde modellerinden biri olan Tucson için hem ÖTV muafiyeti hem de 126 bin TL indirim fırsatı sunmaya başladı. İlk piyasaya çıktığından bu yana tasarımı çok beğenilen model artık hayal olmaktan çıktı ve sahip olunabilir şartlara kavuştu.

Yenilenen Tucson modelinde 1.6 T-GDI Comfort 4X2 DCT versiyonunun başlangıç fiyatı 1.820.000 TL'den 1.693.225 TL'ye düştü.

Yenilenen Tucson modeli bu büyük indirimle birlikte Hyundai'nin sunduğu ÖTV muafiyeti avantajı da araç almayı planlayanlar için cazip bir seçenek sağlamış olacak. Tucson sahibi olmayı düşünen vatandaşlar heyecan içindeler.

Yenilenen Tucson modeli satış kampanyası 7 Temmuz'a kadardı. Stoklarla sınırlı idi. Fakat yine de bayilere ulaşıp, başvuru şansınızı deneyebilirsiniz. Detaylı bilgi için en yakın Hyundai bayisine başvurmayı unutmayın.