Kullanım Şartları

Üyelerimizin yazdıkları yorumlar ve diğer etkileşimlerde uyması gereken kurallar aşağıdaki gibidir:

 1. Üyelerin birbirlerine yaptığı ırkçı ve küfürlü yorumlara müsamaha gösterilmeyecektir. Böyle durumda yorumlara müdahale edilecektir.
 2. Üyelerin birbirlerine karşı saygılı olması zorunludur.
 3. Üyeler tarafından gelen, insanların ırkına, dini inancına, yaşına, sosyal durumuna, siyasi görüşüne, fiziksel durumuna göre kişilere veya belirli gruplara karşı nefrete teşvik edici, şiddet içeren, provokatif, aşağılayıcı içerik ve yorumları yayınlamama hakkını saklı tutmaktayız.
 4. Üyelik Sözleşmesini ihlal ederek diğer kullanıcıların kişisel bilgilerini ifşa eden, bu bilgileri kendi çıkarları için kullanan; tehdit, taciz gibi unsurları kullanarak, rahatsız edici bir biçimde diğer kullanıcıları sürekli takip eden ve insanları şiddete yönlendirmek adına başkalarını kışkırtan davranışlarda bulunan kullanıcıların hesapları kapatılacaktır.
 5. Birey, kurum, kültür veya toplumları küçük düşürücü, küfür, aşağılama veya argo ifadelere izin verilmemektedir. Bu tür yorumların silinmesi, gerekli kişilere uyarı gönderilmesi ve/veya üyeliklerinin silinmesi hakkını  www.ogretmenajans.com  İnternet Sitesi saklı tutmaktadır.
 6. Daha sağlıklı bir tartışma ortamının olması için yapılan yorumlarda üyelerin, diğer kullanıcıların görüşlerine saygı göstermeleri zorunludur.
 7. Yorumlarda büyük harf kullanılmamalıdır.
 8. Yapılan yorumlarda mümkün olduğu kadar yazım ve imla bilgisine önem verilmelidir. Bu nedenle anlaşılmayan yorumlarda, düzeltme ve silme hakkını saklı tutmaktayız.
 9. Herhangi bir ticari amaç ya da telif hakkı içeren yorumlara izin verilmeyecektir.
 10. İnsanları kışkırtan, saldırgan bir kullanıcı adı seçilemez.
 11. İçeriğin konusunda sapmayarak yapılan yorumlar olası tartışmaların engellenmesine yardımcı olacaktır. Aksi takdirde yorumlarınızı  www.ogretmenajans.com İnternet Sitesi takdirine bağlı olarak silinebilir.
 12. Üyelerin kendi güvenlikleri açısından kişisel ve özel bilgilerini paylaşmaması gerekmektedir.
 13. Çalışanlarımıza, hakaret ve küfür içeren özel mesaj atan kullanıcıların hesaplarını silme hakkını saklı tutmaktayız.
 14. Spam mesajlar göndermek yasaktır. Aynı ve benzer mesajlar birden fazla kere gönderildiğinde de müdahale edilecektir.
 15. Yargı mercilerine saygısızlık içeren veya içerme ihtimali olan yorumlara müsamaha gösterilmez.
 16. Yürümekte olan veya ileride başlayacak olan yargılama sürecini etkileyecek her şey bu kapsamdadır.